epa08111903 Officials inspect the wreckage after an Ukraine International Airlines Boeing 737-800 carrying 176 people crashed near Imam Khomeini Airport in Tehran, killing everyone on board, in Shahriar, Iran, 08 January 2020. EPA-EFE/ABEDIN TAHERKENAREH

SAN Kuaför Türkiye’den Sonra Qatar’a Şube Açıyor

San Kuaför, İstanbul, Ankara ve Kayseri bazlı olarak hareket etmesini bir kademe daha öteye taşımak adına girişimlerde bulunarak Türkiye’den Sonra Sıra Qatar’a Şube Açıyor.

Katar’da yaşayan kadınların da kişisel bakımlarında belirleyici  vasıflarımızı gösterebilmek için faaliyetlerimizi gerçekleştirmek adına ön hazırlık evresinde yer almaktayız. Kuaförlük ve kozmetik konusundaki orijinal fikirleri kadınların görselliğine yansıtabilmekteyiz. Saç konusunda trendleri takip edebilmekte ve yer yer özgün fikirleri de kişisel zevklerle birleştirerek uygulamaya koyabilmekteyiz. Her kadının güzel bir görünüm elde etme isteğini değerlendirerek, bu konuda devamlı olarak aranılan şartları sunabilmekteyiz.

Kuaför olarak herkesin saç tasarımlarını uğraşmakla kalmayarak, makyaj konusunda da gerekli faaliyetleri yerine getirebilmekteyiz. Kişilerin manikür, pedikür ve makyaj konularında da gereken faydayı sağlayabilmekteyiz. Sadece gündelik makyaj için bize yönelen müşterilerimiz kadar kalıcı makyaj konusundaki hizmetlerimizden yararlanmak isteyenlerin de sayısı oldukça fazladır. Katar içerisinde de makyaj konusundaki çalışmalarımızı yürüterek, bu şubemizde var olan müşterilerimizin bu taleplerine karşı da geri durmayacağız. Daha alımlı ve görsel açıdan kusursuz bir güzelliği oluşturmak adına Katarlı kadınlara da gereken hizmeti verebileceğiz. Bu konuda en elverişli çalışmalarımızı gerçekleştirerek, makyaj konusunda deneyim sahibi olan personellerimiz sayesinde herkesin aradığı sonuçlara erişilmesi söz konusu olacaktır. Bu durum her kullanıcının memnun kalmasını sağlayacak olan bir çalışma olarak ifade edilecektir.
Özel günlere dayalı olarak da hizmetlerimiz devamlı olarak faaliyetlerini gösterecektir. Herhangi bir düğün, kına ya da davete katılacak olan kadınların, gecenin en alımlı kişisi olması için San Kuaför olarak bize yönelmesi söz konusu olacaktır. San Kuaför ile beraber kişilerin kombinlerine uygun makyajların yapılması evresi kısa bir süre içerisinde tamamlanabilecektir. Aynı zamanda da sadelikten yana olan saç modelleri seçenekleriyle de geceye damga vurulması sağlanacaktır. Herkesin aradığı kriterlere sahip olarak gündeme gelen bir yapıda da varlık gösterebilecektir. Aranılan şartlara sahip bir hizmet desteğinin ortaya çıkmasında da önemli bir tercih olacaktır. 

San Kuaför olarak herkesin aradığı kriterlere sahip bir hizmet verilebilecektir. Bu hizmetin kaliteli bir biçimde ortaya çıkmasının yanı sıra herkesin dilinde olan memnuniyet sağlayıcı etkisinden ötürü geniş bir kitleye destek verebilecektir. Herkesin mümkün mertebe en iyi kriterlere erişmesi evresinde de etkisini hissettirebilecektir. San Kuaför, Katar içerisinde açılacak olan şubede de hizmet kalitesini ve fiyat konusunda makul etkisini devamlı olarak yansıtabilecektir. Tam anlamıyla kusursuz bir tavır sergilemeye bu ülke içerisinde de sürdürebilecektir. Tamamen etkili bir sonuç sağlayıcısı olarak ifade edilen San Kuaför sayesinde tüm saç, kişisel bakım ve kozmetik konularında genel bir destek verilebilecektir. Katar içerisinde de en geniş hizmet aralıklarını sunan bir tavırda yer alacaktır.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz