İleri Teknoloji ödülü Arvento’nun

Araç takip sistemleri pazarının lider markası Arvento Mobile Systems, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Teknoloji Bölgeleri Geliştirme Derneği ortaklığıyla düzenlenen “1. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi”nde, “İleri Teknoloji” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türkiyedeki 32 Teknoloji Geliştirme Bölgesinden 146 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen zirvede, ödüle layık görülen Arventonun ödülünü, Genel Müdür Özer Hıncal, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergünün elinden aldı. Arvento, bu başarısı ile Cyberparktan ödüle layık görülen tek firma olmayı başardı.

Arvento Mobile Systems Genel Müdürü Özer Hıncal, kamu ve özel sektörde toplamda 250 bine fazla araç ve 17 binden fazla müşteriye hizmet verdiklerini ifade etti. Kuruldukları günden bu yana sürekli büyüme kaydettiklerini belirten Özer Hıncal, Yüzde 100 yerli sermayeli bir kuruluşuz. 22 ülkeye ihracat yapıyoruz. Bu yıl sonuna kadar ihracat yaptığımız ülke sayımızı 40a çıkaracağız. Hedefimiz, sektörümüzde dünyada ilk 3 marka arasında olmak dedi.

Geçen yıl, ulusal ve uluslararası platformlardan 7 farklı ödülle dönen Arvento, bu ödülle birlikte 2013 yılının ilk ulusal başarısına da imzasını atmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz