DJ Doğukan Manço TNET Müzik’te

Türkiye müzik tarihinin en önemli isimlerinden Barış Manço’nun DJ’lik yapan oğlu Doğukan Manço, babasının yıllar evvel bestelediği bir şarkıyı yeniden düzenledi.

Doğukan Mançonun “Binlik Demlik” adını verdiği bu heyecan verici çalışması, dijital platformlar arasında ilk kez TTNET Müzikte müzikseverlerle buluşuyor.

Türkiyenin en büyük dijital müzik platformu TTNET Müzik, DJ Doğukan Mançonun, Binlik Demlik adlı single çalışmasını müzikseverlerle buluşturuyor. 2009 yılından bu yana DJlik yapan, Türkiyede ve yurtdışında organizasyonlara katılan DJ Doğukan Mançonun bu yepyeni single çalışması dijital platformlar arasında ilk kez TTNET Müzikte yayınlanıyor.

Binlik Demlikin Türkiye popüler müzik tarihinde yer etmiş bir hikayesi bulunuyor. Efsanevi şarkıcı Barış Manço, 1976 yılında Nick the Chopper adlı parçasını besteledikten 3 yıl sonra aynı parçayı yeniden düzenleyerek Türkiye tarihinin ilk remiksini yapmıştı. Yıllar sonra Doğukan Manço, aynı parçayı babasının daha önce duyulmamış vokalleriyle yeniden düzenledi. Doğukan Mançonun bu heyecan verici çalışmasında, Binlik Demlik adlı şarkının Radyo Mix ve Club Mix olmak üzere toplam iki sürümü bulunuyor.

Tek şarkı 1 TL, albüm 4 TL

TTNET Müzik kullanıcıları Binlik Demlik single albümünde yer alan şarkıları tek bir tıkla kolayca indirebiliyorlar. Daha önce kullanılan paket satın alma sistemine ek olarak getirilen bu yeni hizmetten faydalanabilmek için sadece üye girişi yapmak yeterli oluyor.

TTNET Müzikte tek bir şarkı 1 TLye, albümler ise 4 TLye satın alınabiliyor. Ücretlendirme ise kullanıcıların TTNET ADSL faturasına yansıtılıyor. TTNET müşterileri dilerlerse TTNET Müzikten 100 şarkılık paketi 3 TLye satın alabiliyorlar; diğer TTNET Müzik kullanıcıları ise 100 şarkılık paketi mobil ödeme üzerinden 4 TLye satın alma şansına sahip oluyorlar. Müzikseverler, indirdikleri şarkı ve albümleri istedikleri cihaza aktararak diledikleri yerde dinleyebiliyorlar.

En sevilen şarkıcı ve grupların yeni albüm ve şarkılarının dijital platformlar arasında ilk kez yayınlandığı, içinde 3 milyona yakın şarkıyı barındıran TTNET Müzik ile müzikseverler, her an her yerde kaliteli müziğin tadını çıkarabiliyorlar. Kullanıcılar TTNET Müzike www.ttnetmuzik.com.tr adresinden ulaşılabildikleri gibi, mobil cihazlar için geliştirilen TTNET Mobil Müzik uygulamasıyla da dilekleri parçaları istedikleri yerde dinleyebiliyorlar. iPhone, iPod, iPad ve Android işletim sistemli cihazlar için özel olarak tasarlanan TTNET Mobil Müzik uygulaması, AppStore ve GooglePlayden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz